Мои повседневные хроники (irsenas) wrote,
Мои повседневные хроники
irsenas

Різдвяно-новорічні книги вид. Свічадо

Видавництво "Свічадо"

Для дошкільнят

1. Марічка Чайка "Зимові історії для дітей"


[Для дошкільнят]Зима вже близько :)
Герої цих оповідань – звичайні діти, їхні братики і сестрички, Ангелики, батьки, а також іграшки, котики, песики, навіть павуки. У святий час Божого Різдва з ними трапляються дивовижні і несподівані пригоди. Та кожна історія цієї книжки має добре, майже чудесне закінчення, адже кожен, хто переживає в серці Різдво, сповнюється великої радості і дарує її іншим.
Для молодших школяриків, їхніх батьків, дідусів і бабусь.

2. Василь Тесля "Різдвяна зірка(книжка забавка)"


Пропонуємо маленьким ( і не дуже) читачам новеньку книжку-забавку "Різдвяна зірка", присвячену найулюбленішому святу дитинства. Відповідайте на питання, збирайте зірочки та дізнавайтесь багато цікавого про святкування Різдва, вирушайте в захопливу історичну мандрівку сторінками книжечки...
Сподіваємося, що "Різдвяна зірка" допоможе діткам та їхнім батькам гарно провести час впродовж теплих і затишних зимових вечорів та наповнить серця радісним очікуванням народження Божого Сина.

3. Лісевич Зоряна "Народилось Дитя Боже"


Розмальовка для діток від видавництва "Свічадо

4. Мар`яна Качмар "Тихо Миколай ступає"


Чи любите ви отримувати подарунки? Звісно, що так. Мабуть, немає жодної людини на світі, яка б не любила подарунків. Але є хтось, хто любить їх дарувати. Здогадуєтеся про кого мова? Санчата уже готові, а на них — дарунки. І десь між ними - нова книжечка про Святого Миколая з чудовими віршиками і барвистими малюнками.

5. Бруно Ферреро "7 Різдвяних історій"


Різдвяні історії для діток від відомого італійського автора Бруно Ферреро.

6. Леся Медик - Яремчук "Помічники святого Миколая"


Казка-оповідання про святого Миколая, для дітей дошкільного і шкільного молодшого віку.

7. Мар’яна Качмар "Дива в лісі"


“Дива у лісі” М. Качмар — книжечка для наймолодших.
Чи тільки до дітей приходить добрий, щедрий святий Миколай? Читайте у книжечці про дива, що трапляються у лісі чарівної ночі, коли землею мандрує улюблений святий української малечі й не тільки.


[Для середнього шкільного віку]Для середнього шкільного віку

8. Зоя Жук "Перед Божими яслами"


"Перед Божими яслами" – нове видання у серії "Різдвяна антологія", що стартувала у видавництві "Свічадо" 2006 року – має на меті познайомити читача з різдвяним легендарієм українських письменників ХІХ-ХХІ ст.
Легенда – найпоширеніший жанр різдвяної оповіді в українській літературі. У збірнику представлено твори відомих письменників минулого Т. Зінківського, М. Яцкова, К. Малицької. Р. Завадовича, А. Лотоцького, Н. Наркевич, О. Цегельської, а також сучасних авторів. Сюжетно вони охоплюють усю історію Різдва – народження Божого Сина у вертепі, поклоніння волхвів, гнів Ірода, втечу до Єгипту.
Твори представленні у збірнику розраховані на читачів 8-12 років, проте книжка буде добрим подарунком до свята для всієї родини. Видання стане в пригоді вчителям молодшої школи, викладачам української літератури, християнської етики, українознавства, а також катехитам і служителям недільних шкіл.

9. Зоя Жук "Святий вечір (оповідання укр. письменників)"


Таїна пришестя Божого Сина, трепетна радість Святого вечора, що єднає цілий світ у молитві та кожну родину за святковою вечерею завжди привертала увагу українських письменників. У жанрі святочного оповідання працювали багато майстрів українського слова. В своїх оповіданнях вони, кожен по-своєму, трепетно й тонко говорять про диво народження Спасителя світу та про святе світло, що несе Він кожній душі. І запитують свого читача: «А як ти зустрінеш Святий вечір? Чи народиться для тебе Син Божий?». «Святий вечір» – другий том «Різдвяної антології», яку започаткувало видавництво «Свічадо» у 2006 році.
До видання ввійшли і добре відомі читацькому загалу святочні оповідання українських класиків, і добірка творів авторів української діаспори, які щойно повертаються до читачів материкової України, а також тексти сучасних українських письменників про Різдво. Це перша спроба зібрати різдвяну прозу українських митців від ХІХ до початку ХІХ ст.. Книга призначена для родинного читання й містить твори, цікаві для різних вікових груп: для дітей молодшого, середнього шкільного віку та дорослого читача. Вона стане в пригоді вчителям української літератури, українознавства, християнської етики, служителям християнських недільних шкіл і катехитам.

10. Зоя Жук "Казки Різдвяного ангела. Твори українських письменників"


Перед Вами ― казки про Різдвяного Ангела, якому доводиться виправляти плоди людського зчерствіння ― заопікуватися покинутими тваринками або навіть вирушити в гості до самотньої баби-яги. Іноді він схожий на веселого, трохи легковажного хлопчиська, але може бути і сивим старцем, що важко зітхає. Часто – то друг, що приходить на допомогу й захищає від злих сил, але часом і йому вкрай потрібна людська допомога.

11. Зоряна Живка "Мандрівка святого Миколая (легенди, казки, оповідання)"


Напевне, кожна українська дитина з нетерпінням чекає на День святого Миколая. Мандрує небесний опікун світом, несе свої гостинці для всіх чемних і слухняних: іграшки, солодощі та звичайно ж книжки. Свої твори про святого Миколая подарувало юним читачам багато українських письменників.
В антології зібрано оповідання, казки, нариси українських письменників про свято на честь святого Миколая. Це твори Н. Мудрик-Мриц, В. Скуратівського, З. Мензатюк, М. Людкевич, В. Багірової, О. Цегельської, І. Савицької, Н. Наркевич, які вже добре знані українському читачеві, а також низка оповідань і казок, що пропонуються читацькій увазі вперше. Містить видання і переказ житія святителя Миколая, і кілька найвідоміших українських народних легенд про його чуда. А насамкінець збірника додано нарис про те, як потрапив архиєпископ Мирликійський на сторінки книжок для дітей.
Книга призначена для дітей молодшого, середнього шкільного віку та родинного читання.

12. Зоя Жук "Різдвяна ніч"


Гарний подарунок на Миколая та Різдво! «Свічадо» презентує першу книжку Різдвяної антології, до якої увійшли святвечірні оповідання невідомих авторів, українські та європейські легенди й казки. Пориньте у чарівну атмосферу Різдва! Дізнайтеся, яка дивовижна пригода спіткала бідного селянина, що працював на Різдво, який подарунок принесла новонародженому Ісусові вбога дівчина-пастушка, чому на Різдво прикрашають ялинки, як і де виникла відома колядка “Свята ніч”... Переконайтеся, скільки чудес, прекрасних і радісних, творить Господь напередодні Різдвяних свят! Подарункове видання з ілюстраціями (графіка, художнє оформлення Соломії Лободи)

13. Сельма Лагерлеф "Вифлеємська ніч"


Так захопливо у зимове надвечір’я, коли світ готується до Різдва Христового, відкрити книжку і поринути у давні-предавні часи, у чарівну Вифлеємську ніч, коли Божа зоря сповістила світ про народження Спасителя людства.

Різдвяні легенди знаменитої дитячої письменниці Сельми Лагерлеф подарують Вам можливість вирушити разом із мудрецями до Вифлеємської печери, дізнатися, що напророкувала імператорові Августові віщунка Сибілла, як бджілки та лілії врятували Немовля від меча римського воїна… А найголовніше – допоможуть відкрити своє серце для новонародженого Христа.

14. Марійка Чайка "Біле Різдво"


До збірки увійшли яскраві класичні зразки святочного оповідання, поширеного в європейській та американській літературі: чудові оповідання О. Вайлда, А. Чехова, справжні шедеври О’Генрі, та Брета Гарта, ліричні розповіді А. Франса та С. Лагерлеф, дивовижна музично-драматична перлина у слові Е. Вергарна, - а також незабутні різдвяні казки Г.Х. Анжресена. Традиційна різдвяна подія, глибокі образи, непроминальні моральні цінності - це те, на чому зростає і чого потребує наша християнська дуща.

[Для молодшого шкільного віку]Для молодшого шкільного віку

15. Святий Миколай


Запитайте свою дитину, хто зі святих їй подобається найбільше? Думаємо, вона назве Святого Миколая. Адже він щороку такий щедрий до дітвори! Але, можливо, Ваша малеча ще не знає історії про заможного юнака на ім’я Миколай, який, потайки обдаровуючи бідних дітей, позбувся усього свого маєтку, і ...став чудотворцем?!
Тоді, ця книжечка адресована саме Вашій дитині.

16. Христина Рейнарович "На землі родився Бог (саморобка)"


Саморобка "Вертеп", різдвяні віншування та вірші.

17. Наталя Фляк "Ой райдуйся, земле! (прикраси на ялинку)"


Хочете, щоб очікування зимових свят було цікавим, приємним і... кольоровим? Тоді нова книжечка саме для вас та ваших діточок! Вона неодмінно стане вам у пригоді. Паперові прикраси, які ви знайдете на її сторінках, зроблять вашу новорічну ялиночку вишуканою, елегантною та особливою.

18. Наталя Фляк "В яселечках на сіні. Різдвяна шопка"


Книжка-саморобка для дітей молодшого шкільного віку.

19. Мар’яна Качмар "Як Миколай до Ісуса ходив"


Не злічити усіх чудес, які стались через заступництво святого Миколая, — і на суші, і на морі, і для кожного, хто щиро молиться до святого. У новій книжечці — цікаві та зворушливі історії, молитва до св. Миколая та саморобка-вівтарик. Для молодшого та середнього шкільного віку.

20. Пуряєва Наталя "Миколайки"


Збірочка оповідань для молодшого шкільного віку присвячена улюбленій темі зимово-різдвяного сезону - Миколаєві. Тільки-от герой тут не один, їх навколо... навіть невідомо скільки: це хлопчики, а можуть бути дівчатка, що живуть поруч і в зимову пору не просто граються та вчаться, а працюють справжніми помічниками улюбленого святого - миколайками. Про те, що таке бути справжнім миколайком та як ним стати і розповідає ця книжка.

21. Наталя Фляк "До вертепу поспішаймо (прикраси на ялинку)"


Для любителів творчо мислити та майструвати — різдвяна саморобка “До вертепу поспішаймо” Н. Фляк.
Із книжечкою “До Вертепу поспішаймо!” ви зможете виготовити паперові прикраси на ялинку. Барвисті паперові рибка, ягнятко, коник, ангелики та зірочка прикрасять вашу ялинку та оселю у радісний різдвяний час.


Tags: Вид. Свічадо, детские книги, книги українською мовою
Subscribe

 • Глазурь без яиц

  Если вы боитесь использовать сырые яйца для глазури, этот рецепт то, что вам надо! Идеальная белая гладкая глазурь совершенно безопасна!…

 • Салат из капусты и сыра

  Как я и обещала, продолжаю делится рецептами и показывать кулинарные книги) Этот салат делала на Машин день рождения. Привлек своей легкостью и…

 • Воздушные завтраки

  Ну что, друзья, готовьтесь! Ко мне приехало 5!!! новых кулинарных книг))) Давненько я рецептов не выкладывала, а тепеееерь)))) В общем, я…

promo irsenas november 15, 2016 08:00 209
Buy for 10 tokens
Слышите, этот вопль радости на всё ЖЖ? И не только ЖЖ) Потому что этот вопль может сбить с ног каждого!)) И это только я увидела анонс! Что совсем-совсем скоро)) А вот когда получу на руки... Аааа, я не знаю, что со мной будет!!! Раз уже другие блогеры сами нашли эту информацию и стали мне писать,…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments