Мои повседневные хроники (irsenas) wrote,
Мои повседневные хроники
irsenas

Новорічно-Різдвяні книги Час Майстрів та Грані-Т

Видавництво "Час майстрів"

1. Валерій Роньшин "З Новим роком, Діду Морозе!"


[Ще 6]Подаруйте юним читачам книгу нетрадиційних новорічних казкових історій про дуже незвичайних Дідів Морозів. Адже їх насправді дуже багато на світі, і зустріти їх можна де завгодно! І які лишень історії з ними не трапляються — іноді їм навіть поспівчувати можна! Отже, хочете повеселитися — ласкаво просимо. Хочете читати разом з батьками цікаві книги — Вам сюди ж. А якщо Ви самі батьки і хочете навчити дітей бачити прихований зміст і науку в прочитаних текстах, то звернулися теж за адресою. Химерної доброї фантастики в цій книзі хоч греблю гати (аж 5 подарунків!).
Ця книга — творчий тандем відомого російського письменника-фантаста Валерія Роньшина та неперевершеного майстра комічної анімації — українського художника Радни Сахалтуєва.

2. Масло О. С. "Різдво у хрещеної"


Це продовження книги "Новий рік у хрещеної"

3. Ю. Никитинський "Діди Морози цілий рік"


Цікаві казки та історії, що трапляються на Новий рік.
Скільки на світі Дідів Морозів? Один чи багато? І чим зайнятий Дід Мороз цілий рік.

4. Гузєєва Н. "Божевільний Новий рік"


Головна героїня цієї історії - звичайна дівчинка Лєночка, яка вирішила спасти зустріч Нового року і зробила свято для усього під'їзду.

5. В. Кириченко "Різдво. Книга, в якій сховалася душа"


Іноді здається, що тебе ніхто не любить, що весь світ відвернувся від тебе, що ти самотній і занедбаний…
Але це не так! Придивися уважніше, згадай добрі справи і вчинки близьких людей та приготуйся до дива!

6. Гузєєва Н. "Капітошка і найсправжнісінький Новий рік"


Вовченя, яке готувалося стати справжнім вовком, страшним і злим, подружилося із чарівною дощовою крапелькою Капітошкою. З таким другом можна завжди залишатися собою – добрим, веселим і кумедним вовченям, а не лютим хижаком.

7. Хрестоматія нового року


У книзі зібрано колядки, щедрівки, посівалки, віршики та цікаві історії, які допоможуть перетворити зимові канікули на справжнє свято.
Для дітей від 6 років


Видавництво "Грані-Т"

Вздульська Валентина "Вертихвіст"


[Про що]Межа між радістю й сумом, сміливістю й боягузтвом, добром і злом — дуже тонка. Лис-чарівник Вертихвіст відчув це на власній шкурі, а третьокласники Оксі, Бо та Владик побачили на власні очі.

Саме тому різдвяна пора стала для пухнастої беззахисної ялинки вирішальною, а для суворої вчительки Віри Григорівни — справжнім перевтіленням. Усі дива в новій еко-казці Валентини Вздульської почалися з Вертихвостових капостей і бажання повернути деревцю життя, завершилися відчайдушним спуском з гори на санчатах, а між тим мешканці невеликого містечка спізнали чимало чудес, пригод і перевтілень.

Будь щасливою і не хворій, люба ялинко! А ти, Вертихвосте, зрозумів уже, що означає віддати частинку власного життя, — тож тепер розкажи про це всім!


Tags: Вид. Грані-Т, Вид. Час майстрів, детские книги, книги українською мовою
Subscribe

 • Красивое белье

  Здоровый сон очень важен для человека. Во время сна человек отдыхает и набирается сил на целый день. В среднем, треть свой жизни человек проводит во…

 • Новая чувственная коллекция 🎀🎀🎀

  У моей сестры вышла новая коллекция бабочек:-) Оригинал взят у ann_estetista в Новая чувственная коллекция 🎀🎀🎀 Зверская коллекция…

 • А вот и в рамочке

  Забрала сегодня Мышку из багетной мастерской Думала повесить в детской, а потом дружно глянули, что пустует стена между коридором и гостиной,…

promo irsenas november 15, 2016 08:00 209
Buy for 10 tokens
Слышите, этот вопль радости на всё ЖЖ? И не только ЖЖ) Потому что этот вопль может сбить с ног каждого!)) И это только я увидела анонс! Что совсем-совсем скоро)) А вот когда получу на руки... Аааа, я не знаю, что со мной будет!!! Раз уже другие блогеры сами нашли эту информацию и стали мне писать,…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments