Мои повседневные хроники (irsenas) wrote,
Мои повседневные хроники
irsenas

Марки «Гордість та упередження»

До 200-річчя від першої публікації роману Джейн Остін «Гордість і упередження» у Британії випустили серію марок, присвячених книзі. Також до серії ввійшли марки із зображенням героїв з інших романів письменниці.
На замовлення британської поштової компанії «Royal Mail» ілюстрації марок створила художниця Анджела Баррет. Також представники компанії приготували сюрприз: усі листи, які відправлятимуться із міст Стевентон, де народилася письменниця, та Чаутон, де вона провела останні роки свого життя, супроводжуватимуться спеціальною маркою із цитатою Джейн Остін.

Представник «Royal Mail» Енрю Хеммонд зазначив, що твори авторки і досі привертають увагу нових поколінь завдяки екранізаціям та новим виданням, а сама письменниця зробила надзвичайний внесок в британську літературу, тож англійці зобов’язані відсвяткувати 200-річчя її найвідомішого твору.

Image Hosted by PiXS.ru

ВСЛ

Я була б не проти отримати листа з такою маркою)
Tags: интересненько
Subscribe
promo irsenas november 15, 2016 08:00 209
Buy for 10 tokens
Слышите, этот вопль радости на всё ЖЖ? И не только ЖЖ) Потому что этот вопль может сбить с ног каждого!)) И это только я увидела анонс! Что совсем-совсем скоро)) А вот когда получу на руки... Аааа, я не знаю, что со мной будет!!! Раз уже другие блогеры сами нашли эту информацию и стали мне писать,…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 22 comments